pon., 05 paź | Konferencja online

Behavioural Analysis Conference

Międzynarodowa konferencja o analizie behawioralnej dla sektora bezpieczeństwa. Wybitni specjaliści, gość specjalny Prof. David Matsumoto. https://behaviouralanalysis.com/
Rejestracja jest zamknięta
Behavioural Analysis Conference

Czas i lokalizacja

05 paź 2020, 09:00 CEST – 08 paź 2020, 18:00 CEST
Konferencja online

O wydarzeniu

W tym roku Konferencja na temat analizy behawioralnej w sektorze bezpieczeństwa odbędzie się online. Jest to niesamowita okazja, by posłuchać światowych specjalistów w swoich dziedzinach. Do tej pory trzeba było odbyć podróż do USA lub UK, aby wziąć udział w spotkaniu.

Część wykładów poświęcona jest tematyce komunikacji niewerbalnej i wykrywania kłamstwa.

Jednym z najbardziej znanych gości jest niewątpliwie Dr. David Matsumoto, profesor psychologii i dyrektor Humintella. Każdy student psychologii przeczytał choć jedną jego książkę, zaczynając od Psychologii Międzykulturowej.

W związku z tym, że w Polsce temat jest rozproszony, warto zobaczyć, jakie badania są prowadzone w tym obszarze na świecie.

Mój wykład - Czy atrakcyjni ludzie są niewinni - będzie poruszał temat efektu aureoli (the halo effect) i jego wpływu na prawidłową ocenę pasażerów przez strażników granicznych.

Data: 05-08 października 2020,

Koszt: od 222£, dla studentów jest 50% zniżki.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z programem konferencji online. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim.

Cały program:

https://behaviouralanalysis.com/conference-programme/

Udostępnij to wydarzenie