czw., 27 sie | Webinar

Emocjonalna Mapa Twarzy - Webinar

Zapraszam na 2 webinar z cyklu ZROZUMIEĆ EMOCJE, podczas którego zajmiemy się tematem ekspresji mimicznych, ich kategoryzacją i wpływem na wygląd twarzy w dojrzałym wieku.
Rejestracja jest zamknięta
Emocjonalna Mapa Twarzy - Webinar

Czas i lokalizacja

27 sie 2020, 19:30 – 21:00
Webinar

O wydarzeniu

Zastanawiałeś się kiedyś skąd graficy, twórcy animacji czy artyści wiedzą, jak graficznie oddać emocje poprzez mimikę? Skąd inżynierowie Facebooka wiedzą, jak zaprojektować emotikonki, które są czytelne dla użytkowników na całym świecie? Dlaczego jedna twarz starszej osoby wydaje nam się przepełniona mądrością, inna ciepłem, a kolejna trudnymi doświadczeniami życiowymi?

Zapraszam na 1 webinar z cyklu ZROZUMIEĆ EMOCJE, podczas którego zajmiemy się tematem ekspresji mimicznych, ich kategoryzacją i wpływem na wygląd twarzy w dojrzałym wieku.

Część I TWARZ

Emocjonalna mapa twarzy™ Jak nasze emocje kształtują wygląd zmarszczek mimicznych? Twarz to przede wszystkim nośnik emocji oraz narzędzie do komunikacji. Na podstawie wyglądu twarzy decydujemy, jakie cechy przypisujemy ludziom. Długotrwale przeżywane emocje, także te wyparte i nieprzepracowane, wpływają na wygląd twarzy i kształtują zmarszczki. Chcesz dowiedzieć się, jak klasyfikuje się poszczególne mięśnie, aby technologie mogły je rozpoznać? Jak ekspresje mimiczne, czyli nasza mimika, wpływają na wygląd naszej twarzy? To wszystko na wyjątkowych warsztatach o emocjonalnej stronie twarzy. Niezbędnik każdego, kto pragnie zrozumieć swoje emocje, a przez to wpłynąć na wygląd swojej twarzy. Po zajęciach inaczej spojrzysz na siebie oraz na nowo docenisz i polubisz swoją twarz.

Czego się nauczysz?

  • Poznasz działanie mięśni mimicznych,
  • Dowiesz się, jakie emocje mogą stać za konkretnymi zmarszczkami,
  • Zobaczysz czym jest FACS (Facial Action Coding System)
  • Przeanalizujesz własną twarz i dowiesz się, jak cię widzą inni,
  • Poczujesz się lepiej i pewniej w swojej skórze,
  • I przede wszystkim zrozumiesz lepiej siebie i własne emocje! (oraz dlaczego robisz pewne konkretne miny:)

Zapraszam do dołączenia online 27.08.2020 w czwartek o godzinie 19:30. Webinar potrwa do 21:00.

Cena biletu: 39zł

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/mapatwarzy/

Prowadzący: Diana Nowek

Profiler behawioralny oraz trener komunikacji niewerbalnej. Jako trener europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa (Predictive border profiling specialists course) szkoliła służby graniczne Unii Europejskiej oraz ONZ. Jest współautorem szkoleń z wykrywania niebezpiecznych zachowań na lotniskach i przejściach granicznych, autorem podręcznika Manual for border related behaviour recognition. W ramach swojej firmy Institute of Nonverbal Communication prowadzi badania z użyciem technologii biosensorycznych - badając reakcje odbiorców na reklamy, spoty wyborcze czy okładki magazynów. Jej specjalizacje to percepcja wyglądu oraz ekspresje mimiczne. Prowadzi badania na Wirtschaftsuniversitaet Wien w Austrii.

Udostępnij to wydarzenie