czw., 10 gru | Zoom - Online

Jak czytać ekspresje mimiczne - Webinar

Umiejętność rozpoznawania swoich emocji oraz emocji innych ludzi jest kluczem do inteligencji emocjonalnej. Zdolność tę można wykształcić studiując m.in. ekspresje mimiczne. Zapraszam na wspólny trenining eskpresji mimicznych oraz mikroekspresji.
Rejestracja jest zamknięta
Jak czytać ekspresje mimiczne - Webinar

Czas i lokalizacja

10 gru 2020, 19:00 – 21:00
Zoom - Online

O wydarzeniu

Nasza twarz wysyła codzienne tysiące sygnałów i komunikatów dotyczących naszego nastroju, emocji czy opinii. Używamy naszej mimiki mniej lub bardziej świadomie, pokazując ludziom, co myślimy i czujemy w danej sytuacji, ale również wtedy, gdy chcemy ukryć nasze myśli i emocje. Nasze mięśnie mimiczne twarzy są bezpośrednio połączone z emocjami w mózgu, warto więc zapoznać się z ich działaniem.

Jest to kolejny webinaru z cyklu ZROZUMIEĆ EMOCJE, podczas którego zajmiemy się tematem ekspresji mimicznych i ich rozpoznawaniem.

Umiejętność rozpoznawania swoich emocji oraz emocji innych ludzi jest kluczem do inteligencji emocjonalnej. Zdolność tę można wykształcić studiując m.in. ekspresje mimiczne. Prawidłowe odczytywanie emocji na twarzy skutkuje lepszym zrozumieniem drugiej osoby oraz jej potrzeb. Dlatego ludzie z wyższym ilorazem inteligencji emocjonalnej są bardziej lubiani i lepiej radzą sobie w kontaktach z ludźmi - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dzięci zajęciom dowiesz się:

  • Jak działają mięśnie twarzy?
  • Jak można mierzyć ekspresje mimiczne?
  • Dlaczego ekspresje mimiczne nie są uniwersalne na całym świecie?
  • Czy teorie Paula Ekmana nadal znajdują uzasadnienie?
  • W jaki sposób technologie mierzą emocje i jak robot Sophia uczy się ekspresji mimicznych?
  • Jak rozpoznawać najważniejsze emocje na twarzy i rozumieć ich znaczenie?
  • Jakie niespójności w mimice powinny zwrócić naszą uwagę?

Zapraszam na wspólny trenining eskpresji mimicznych oraz mikroekspresji!

Zajęcia odbywają się online na platformie Zoom 22.11.2020 w niedzielę o godzinie 19:00. Webinar potrwa do 21:00.

Po zakupie biletu w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo link do rejestracji na platformę Zoom.

Webinar będzie nagrywany, wersja nagrana będzie dostępna dla osób, które zakupiły bilet, przez okres 14 dni.

W razie pytań: info@diananowek.com

Prowadzący: Diana Nowek

Profiler behawioralny oraz badacz komunikacji niewerbalnej. Członek International Association of Behaviour Detection & Analysis. Jako trener europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa (Predictive border profiling specialists course) szkoliła służby graniczne Unii Europejskiej oraz ONZ. Jest współautorem szkoleń z wykrywania niebezpiecznych zachowań na lotniskach i przejściach granicznych, autorem podręcznika Manual for border related behaviour recognition. W ramach swojej firmy Institute of Nonverbal Communication prowadzi badania z użyciem technologii biosensorycznych - badając reakcje odbiorców na reklamy, spoty wyborcze czy okładki magazynów. Jej specjalizacje to percepcja wyglądu oraz ekspresje mimiczne. W ramach doktoratu prowadzi badania na Vienna University of Economics and Business w Austrii.

Udostępnij to wydarzenie