Podziękowania za wspólny rok 2019


Rok 2019 był dla mnie jednym z najbardziej intensywnych oraz udanych okresów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Na początku roku przeprowadziłam się z Warszawy do Wiednia, przenosząc nie tylko życie rodzinne, ale też firmę.

Pomimo wcześniejszego doświadczenia z przeprowadzkami na kontrakty do Niemiec, Francji czy Holandii, zdążyłam zapomnieć jak powoli i boleśnie przechodzi się aklimatyzację w nowym kraju. Początki były trudne, ale teraz wreszcie mam czas, aby zacząć podziwiać uroki Austrii.

Nie będę ukrywać - prowadzenie firmy, mimo wyższych składek i podatków, jest łatwiejsze niż w Polsce. Prawo i przepisy sprzyjają przedsiębiorcom i innowacjom.

Temat profilowania behawioralnego powoli przestaje być niszowy - w tym miejscu bardzo dziękuję agencjom unijnym, agencjom ONZ, ministerstwom, służbom oraz firmom za chęć kształcenia się w tym kierunku!

Szczególną radość sprawia mi przejście z krótkich szkoleń w wielomiesięczne cykle rozwojowe. Dziękuję za zaufanie wszystkim, którzy dostrzegli, że taka wiedza jest niemożliwa do opanowania w ciągu jednego dnia.

W 2020 r. będę kontynuować rozwój programów szkoleniowych, studia doktoranckie oraz kończyć tworzenie macierzy wskaźników behawioralnych do wykorzystania przez służby z całego świata.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi w roku 2019.

Wszystkiego dobrego w nowym 2020!

Z pozdrowieniami,

Diana Nowek


Featured Posts